facebook
  1. PROFESJONALNE BRAMY GARAŻOWE
  2. DLA FIRM ORAZ UŻYTKOWNIKÓW PRYWATNYCH
  3. KOMPLEKSOWE SYSTEMY TECHNIKI PRZEŁADUNKOWEJ
  4. INDYWIDUALNIE DOPASOWANE ROZWIĄZANIA
  5. SZLABANY ORAZ INTELIGENTNE SYSTEMY STEROWANIA RUCHEM
  6. AUTOMATYKA DO BRAM OGRODZENIOWYCH

Historia Powstania Firmy

GATE SC to firma z wieloletnim doświadczeniem, ciesząca się opinią solidnego wykonawcy, działająca na terenie Polski. Właściciele firmy zdobywali cenne doświadczenie od 1997 roku, montując bramy, oraz rozwijając ówczesną automatykę i elektronikę do bram - łącząc ją na potrzeby ówczesnej firmy dla której pracowali. Gdy firma upadła - postanowili spróbować na własną rękę, tworząc GATE SC. Dziś po 10 latach na rynku, mocno wyrobionej MARCE - można śmiało napisać, że upartość się opłaciła. Dziś GATE zajmuje się sprzedażą i montażem: bram garażowych, bram posesyjnych (ogrodzeniowych) i przemysłowych wraz z niezbędną automatyką. Prowadzimy sklep oraz serwis. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Amelin w województwie Łódzkim.

Prowadzimy jeden z najlepszych serwisów ogrodzeń w Polsce! dzięki czemu cechujemy się:


Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę poprzez fachowe doradztwo, dobór materiałów, kalkulację kosztów, transport, montaż oraz profesjonalny serwis o europejskich standardach. Dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy, zawsze oferując najnowsze dostępne rozwiązania.

Profesjonalizm, terminowe realizacje i przyjazne nastawienie do Klienta

to cechy, które od zawsze towarzyszyły naszej działalności.Zajmujemy się budową bram od podstaw. Na konkretne życzenia Klientów. Ofertę naszej firmy wyróżnia szeroki asortyment składający się z produktów wysokiej jakości. Oferujemy bramy ogrodzeniowe (w tym bramy przesuwne) oraz bramy garażowe (uchylne, segmentowe, roletowe, przemysłowe). W katalogu naszych produktów znaleźć można także automatykę do bram przesuwnych, garażowych i szlabany, które oferujemy jako autoryzowany partner handlowy firmy Nice Doradzamy, pomagamy dobrać najbardziej odpowiedni materiał i sami dokonujemy niezbędnych bezpłatnych pomiarów. Po przygotowaniu produktu zajmujemy się jego montażem na miejscu u Klienta. Klientom staramy się zapewnić kompetentną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Tworzymy zespół doświadczonych pracowników, którym nigdy nie dość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy na temat oferowanych produktów i usług.

Posiadamy rekomendację największego dystrybutora automatyki do bram i rolet ? firmy Nice Polska., która kilkukrotnie wyróżniła GATE SC prestiżowym certyfikatem "Złotego partnera".
znaczek_licencji_nice (56 kB)

Współpraca z Nice Polska zapewnia oryginalność i wysoką jakość produktów oferowanych przez naszą firmę, a także ułatwia dostęp do pomocy technicznej producenta i do najnowszych technologii.

Doradztwo, dobór materiałów oraz kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie!

 GATE s.c., Amelin 20, 97-500 Radomsko
☎ Tel.: (+48) 508 144 462  oraz  (+48) 607 776 122  E-mail: gate@gatesc.pl
NIP 772-233-16-03, Regon 100417777. 

Marcin Sojczyński © 2017 - dla GATE s.c.