facebook
  1. PROFESJONALNE BRAMY GARAŻOWE
  2. DLA FIRM ORAZ UŻYTKOWNIKÓW PRYWATNYCH
  3. KOMPLEKSOWE SYSTEMY TECHNIKI PRZEŁADUNKOWEJ
  4. INDYWIDUALNIE DOPASOWANE ROZWIĄZANIA
  5. SZLABANY ORAZ INTELIGENTNE SYSTEMY STEROWANIA RUCHEM
  6. AUTOMATYKA DO BRAM OGRODZENIOWYCH

Kontrola i Automatyka przejścia, Zapory, Bramki sensoryczne

Wychodząc naprzeciw najnowszym standardom wyposażenia budynków i innych przestrzeni o dużym natężeniu ruchu, gdzie ważne jest odpowiednie pokierowanie pieszymi, oferujemy produkty Nice z zakresu kontroli ruchu pieszych o najwyższym standardzie, wysokiej jakości oraz nowoczesnym designie.

Bramki obrotowe, rozsuwane, uchylne czy tripody, a także szeroka gama akcesoriów takich jak wygrodzenia, barierki, taśmy i słupki oraz platformy mobilne sprawiają, że nasz asortyment z zakresu kontroli ruchu pieszych jest bardzo konkurencyjny i kompleksowy.

Bramki obrotowe - Tripody

Bramka niska przeznaczona do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi bramek, wymagania dotyczące zajmowanej przestrzeni są minimalne. Bramki przeznaczone są do ruchu ciągłego. Zastosowanie serwonapędu ze wspomaganiem gwarantuje maksymalną wydajność bramki i tym samym brak kolejek przy przejściach.

Bramki uchylne - mechaniczne i automatyczne

Mechaniczne i automatyczne bramki uchylne są przeznaczone do wspomagania kontroli ruchu osobowego w przejściach strzeżonych, wewnątrz budynków, w których nie jest wymagana pełna kontrola osób. Urządzenia są przeznaczone do pracy ciągłej w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Bramki sensoryczne

Bramki sensoryczne są wyposażone w czujniki sensoryczne, których zadaniem jest kontrola każdego przejścia, które odbywa się poprzez uchylenie lub rozsunięcie pary skrzydeł. Bramki umożliwiają swobodne przejście nawet osobom niosącym duży bagaż. Skrzydła drzwi zamykają się automatycznie uniemożliwiając dostęp osób nieuprawnionych. Bramki sprawdzają się w biurowcach, bankach, na lotniskach czy w stacjach metra.

Bramki wysokie

Bramki wysokie przeznaczone są do kontroli ruchu pieszych w miejscach strzeżonych o ścisłej kontroli dostępu. Wszystkie są kompatybilne z elektronicznymi systemami kontroli dostępu. Świetnie sprawdzają się w obiektach sportowych, takich jak stadiony czy hale sportowe.

Bramki rotacyjne

Bramki rotacyjne są przeznaczone do wspomagania kontroli ruchu osobowego w przejściach strzeżonych, wewnątrz i na zewnątrz budynków gdzie nie jest wymagana ścisła kontrola ruchu osobowego. Urządzenia znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, w obiektach sportowych i widowiskowych czy zakładach pracy.

Akcesoria

Barierki, wygrodzenia, kolumny, słupki, czytniki czy przyciski znajdują zastosowanie we wszystkich obiektach, w których jest zastosowana kontrola ruchu pieszych. Szeroki dobór akcesoriów sprawia, że proponowane przez nas systemy są elastyczne i można je skonstruować zgodnie z oczekiwaniami konkretnego klienta.

Wideofony i Domofony


Wysoka funkcjonalność oraz nowoczesny design to cechy, które sprawiają, że wideodomofony z oferty Nice są idealnie dopasowanym rozwiązaniem dla potrzeb polskiego rynku. Wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie zużycie energii, prosty w obsłudze interfejs i konkurencyjna cena to tylko niektóre spośród ich licznych zalet.

Zapory drogowe


Zapory drogowe przeznaczone są do pracy ciągłej. Służą do blokowania przejazdu w miejscach gdzie dopuszczalny jest ruch pieszych. Zapory drogowe są szczególnie zalecane w miejscach o dużych walorach architektonicznych lub wymagających szczególnej formy zabezpieczenia.

Inteligentna Automatyka przejścia


Oferujemy nowoczesne, współczesne i inteligentne systemy na miarę XXI wieku, cenionych i wiodących prym producentów jakimi są CAME i NICE, z zakresu:

- TRIPODY MECHANICZNE I ELEKTROMECHANICZNE
- BRAMKI MECHANICZNE I ELEKTROMECHANICZNE
- SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU
- AUTOMATYKA DO DRZWI

Dedykowane rozwiązania dobieramy indywidualnie w zależności potrzeb naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu - każde zlecenie traktujemy poważnie, a doradztwo i kalkulacja kosztów to dla nas przyjemność.

Kontrola ruchu Pieszych i Pojazdów


Współczesne rozwiązania sprawdzają się na parkingach, firmach produkcyjnych, wszędzie tam gdzie niezbędna jest kontrola ruchu i zarządzanie przepływem ruchu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego poszerzamy swoją ofertę o nowoczesne rozwiązania, aby móc zapewnić jak najlepszą i nowoczesną ofertę dla naszych Klientów.

 GATE s.c., Amelin 20, 97-500 Radomsko
☎ Tel.: (+48) 508 144 462  oraz  (+48) 607 776 122  E-mail: gate@gatesc.pl
NIP 772-233-16-03, Regon 100417777. 

Marcin Sojczyński © 2017 - dla GATE s.c.