facebook
  1. PROFESJONALNE BRAMY GARAŻOWE
  2. DLA FIRM ORAZ UŻYTKOWNIKÓW PRYWATNYCH
  3. KOMPLEKSOWE SYSTEMY TECHNIKI PRZEŁADUNKOWEJ
  4. INDYWIDUALNIE DOPASOWANE ROZWIĄZANIA
  5. SZLABANY ORAZ INTELIGENTNE SYSTEMY STEROWANIA RUCHEM
  6. AUTOMATYKA DO BRAM OGRODZENIOWYCH

Bramy segmentowe ( bramy garażowe, bramy przemysłowe )

GATE proponuje ocieplone bramy segmentowe w wykonaniu garażowym (domy jednorodzinne, garaże wielostanowiskowe) oraz przemysłowym (obiekty przemysłowe, handlowe, usługowe, warsztaty).

Każdy z wyżej wymienionych obiektów może zostać wyposażony w typ bramy, który zapewni mu najwyższe wymogi funkcjonalne oraz będzie stanowił kontynuację jego założonej linii architektonicznej.

Bramy te spełniają najwyższe wymogi dotyczące nowoczesnej architektury, skutecznej izolacji cieplnej, optymalnego oświetlenia oraz wytrzymałości. Aby umożliwić najkorzystniejszy ekonomicznie wariant zastosowania bram segmentowych i równocześnie spełnić oczekiwania ich Użytkowników przygotowaliśmy dużą ilość możliwych wersji wykonania bram w kombinacji z wyposażeniem opcjonalnym.

     

Brama segmentowa nazywana też sekcyjną, składa się z kilku elementów połączonych specjalnymi zawiasami. Zależnie od tego jak chowa się w garażu, brama segmentowa może być:

górna, z poziomo ułożonych segmentów, które podczas otwierania są stopniowo podnoszone i wciągane pod sufit (w naszej bieżącej ofercie); boczna, z segmentów pionowych, które podczas otwierania przesuwają się wewnątrz garażu na jedną lub dwie ściany; wymagają zatem pozostawienia wolnej przestrzeni wzdłuż tej ściany, na którą się przesuwają (w trakcie wdrożenia do produkcji). Bramy segmentowe nie zajmują miejsca przed garażem, dlatego poleca się je zwłaszcza tam, gdzie jest krótki podjazd lub wjazd bezpośrednio z ulicy.

Bramy GATE są przede wszystkim bezpieczne. Standardowe wyposażenie bram uwzględniają zabezpieczenia spełniające najbardziej rygorystyczne przepisy europejskie: zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyn skrętnych i zabezpieczenie na wypadek zerwania się lin unoszących ciężar bramy. Wszystkie te rozwiązania posiadają odpowiednie świadectwa i dopuszczenia europejskie.

segmentowe_28 (78 kB)  segmentowe_28 (78 kB)  segmentowe_28 (78 kB) 

 GATE s.c., Amelin 20, 97-500 Radomsko
☎ Tel.: (+48) 508 144 462  oraz  (+48) 607 776 122  E-mail: gate@gatesc.pl
NIP 772-233-16-03, Regon 100417777. 

Marcin Sojczyński © 2017 - dla GATE s.c.